"Вважаю неприпустимим збирати кошти з мешканців", - Олександр Сєнкевич щодо виконання робіт з дезінфекції під'їздів житлових будинків

"Вважаю неприпустимим збирати кошти з мешканців", - Олександр Сєнкевич щодо виконання робіт з дезінфекції під'їздів житлових будинків
01.04.2020 | 19:00

Як відомо, щодня о 18:30 миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич інформує містян про актуальні події та останні новини під час прямого ефіру в соцмережах "Інстаграм" та "Фейсбук".

У середу, 1 квітня, мер звернув увагу, що не всі управляючі компанії міста виконують рекомендації міської влади щодо обробки під’їздів житлових будинків дезінфікуючим розчином. 

"ТОВ «Николаевдомсервис» та «Лески-М» не почули міську владу, а почали казати мешканцям будинків, що дезінфекція під’їздів не входить до тарифу, тож збирайте гроші. Хочу сказати миколаївцям – робіть висновки. Кожен з вас може зібрати підписи більш ніж половини жителів будинку та змінити управляючу компанію. Більшість обслуговуючих організацій дослухалися, купують гіпохлорит натрію та обробляють, – каже міський голова. –До речі, вартість обробки становить 25 копійок за квадратний метр. Думаю, що це невеликі кошти, вважаю неприпустимим збирати їх з мешканців!"   

Керівник міста ще раз нагадав представникам ОСББ, що вони можуть безкоштовно отримати дезінфікуючий розчин, звернувшись до департаменту житлово-комунального господарства міськради.

Джерело: Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови.

Схожі новини

Міська лікарня №1 отримала тести для виявлення коронавірусної інфекції
Експрес-тести для діагностики COVID-19 у вигляді благодійної допомоги отримали медичні працівники від підприєм..
Уряд розширив перелік дозволених видів господарської діяльності під час карантину
Під час карантину дозволено: продаж запчастин для транспортних засобів, продаж добового молодняка свійської пт..
Ремонт завершено: Інгульський понтонний міст відкрито для пішоходів
Ремонтні роботи виконало КП "ЕЛУ автодоріг". За цей час фахівці підприємства відновили ригель, інші елементи м..