Продуктові набори — громадянам, які потребують допомоги

Продуктові набори — громадянам, які потребують допомоги
31.03.2020 | 14:00

Задля запобігання поширенню СОVІD-19 на території України пандемії, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 (зі змінами) “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVІD-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, на виконання доручень обласної державної адміністрації від 24.03.2020 № 22-д/з, Миколаївського міського голови (пункт 11 протоколу  від 16.03.2020 № 5), позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій міста Миколаєва та з метою забезпечення соціального захисту населення в період карантину департаментом праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради розроблені заходи, спрямовані на допомогу особливим категоріям громадян. 

Міським територіальним центром проводиться постійна робота щодо забезпечення підопічних натуральною допомогою. Ця допомога особливо необхідна під час карантину, бо влада закликає громадян похилого віку не виходити з осель. Підопічні, що перебувають на обслуговуванні у міському територіальному центрі: люди похилого віку, особи з інвалідністю, які потребують догляду, адресної доставки продуктів харчування та предметів першої необхідності - виконують настанови. Тож, соціальні працівники щодня дня відправляються по домівках, де мешкають такі люди.

Допомога у вигляді продуктів харчування наразі особливо важлива. До цієї справи долучилися небайдужі миколаївці, що об’єдналися у бізнес-платформу "МрійДій". Підприємці міста прийняли благодійну естафету і передал  до складу міського територіального центру продуктів харчування.


Сформовано сто наборів: олія, молоко, ковбасні вироби, чай, печиво, крупа, цукор, сіль, консерви, спеції. Сьогодні соціальні працівники доставлять ці набори підопічним, які найбільше їх потребують.

Директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Сергій Василенко відзначає, що, відгукнувшись на заклик міського голови Олександра Сєнкевича, підприємці вирішили підтримати миколаївців, яким необхідна допомога. Наразі готуються ще набори. Є надія, що до доброї справи долучаться ще більше миколаївців. Слід зазначити, що окрім одиноких пенсіонерів, допомоги потребують і громадяни з-поміж малозахищених верств населення. Міська влада саме працює над питанням щодо можливості підтримати таких людей.


Джерело: Департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

Схожі новини

Міська лікарня №1 отримала тести для виявлення коронавірусної інфекції
Експрес-тести для діагностики COVID-19 у вигляді благодійної допомоги отримали медичні працівники від підприєм..
Уряд розширив перелік дозволених видів господарської діяльності під час карантину
Під час карантину дозволено: продаж запчастин для транспортних засобів, продаж добового молодняка свійської пт..
Ремонт завершено: Інгульський понтонний міст відкрито для пішоходів
Ремонтні роботи виконало КП "ЕЛУ автодоріг". За цей час фахівці підприємства відновили ригель, інші елементи м..