Доступне середовище: у Миколаєві оновлюють тротуари та облаштовують з'їзди

Доступне середовище: у Миколаєві оновлюють тротуари та облаштовують з'їзди
27.03.2020 | 19:00

Комфортне міське середовище, зручні розв'язки, ремонт та оновлення дорожнього покриття і тротуарів — ось деякі з основних показників рівня сучасної організації міського простору.

Цього року на багатьох проспектах і людних вулицях Миколаєва проводяться роботи з благоустрою тротуарної мережі. Ось, і в районі проспекту Центрального і вулиць Водопровідної, Морехідної, Бузника активно проводиться укладання тротуарної плитки замість старого асфальтного покриття, стан якого не дозволяло спокійно йти вулицею, пересуватися з дитячими візочками, а особливо створювало труднощі для людей старшого віку і людям з інвалідністю.

Протягом місяця на замовлення департаменту житлово-комунального господарства (директор Коренєв С.М.) організація ТОВ "Благоустрій-НК" проводить роботи з облаштування тротуарної мережі коштом міської громади, тому саме городяни є не тільки замовниками, а й тими, хто оцінює виконання робіт. Особливо прискіпливо до облаштування тротуарів та прилеглої території ставляться працівники соціальних установ, на приймання до яких щоденно приходять громадяни поважного віку, особи з інвалідністю, в тому числі ті, що пересуваються на візках.
 

За адресою вул.Морехідна, 9 розташовані дві установи: управління соціальних виплат і компенсацій Заводського району та міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), де вирішуються різноманітні питання соціального захисту, у тому числі отримання соціальних послуг, засобів технічної реабілітації, оформлення пільг та субсидій, укладання договорів на санаторно-курортне лікування, надання роз’яснень щодо отримання соціальних послуг тощо.

Після реконструкції та ремонту тротуару біля будинку облаштували занижені бордюри та з’їзди на проїжджу частину дороги. Тож дійсно, для осіб з інвалідністю створюється доступний простір міста.Надіслано листа до управління патрульної поліції Миколаївській області щодо можливості встановлення знижувальних бордюрів саме напроти входу до підрозділів департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

Завдяки ініціативі міського голови Олександра Сєнкевича та ухваленим Миколаївською міською радою програм, наше місто стає безпечним та комфортним.

Джерело: Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови.

Схожі новини

Міська лікарня №1 отримала тести для виявлення коронавірусної інфекції
Експрес-тести для діагностики COVID-19 у вигляді благодійної допомоги отримали медичні працівники від підприєм..
Уряд розширив перелік дозволених видів господарської діяльності під час карантину
Під час карантину дозволено: продаж запчастин для транспортних засобів, продаж добового молодняка свійської пт..
Ремонт завершено: Інгульський понтонний міст відкрито для пішоходів
Ремонтні роботи виконало КП "ЕЛУ автодоріг". За цей час фахівці підприємства відновили ригель, інші елементи м..