Допомога

Інформаційно-аналітична система «АКТИВИ МІСТА» міста Миколаїв є комплексом програмних, технічних та інформаційних засобів автоматизації процесів збирання, обліку, актуалізації та використання даних про майнові та інші об’єкти міської території.

Система призначена для задоволення інформаційних потреб органів місцевого самоврядування, територіальних органів державної влади і міської громади, а також для підвищення оперативності й ефективності прийняття управлінських рішень щодо раціонального використання майнового комплексу та сталого соціально-економічного розвитку міста.

Одним з найбільш зручних інструментів для пошуку та роботи з інформацією є інтерактивна карта

Як почати роботу з інтерактивною картою?

Відкрити інтерактивну карту можна, натиснувши на клавішу «Інтерактивна онлайн карта активів міста», що знаходиться на головній сторінці веб-ресурсу. Натискання дозволить миттєво отримати доступ до карти міста Миколаїв та усіх інтегрованих в неї інструментів для отримання та пошуку даних.

d1a46760-b5fc-11ea-be3b-79b0de4939e8.png

Яким чином можна знайти потрібні дані за допомогою інтерактивної карти?

Для пошуку по карті була передбачена наявність поля «Пошук», що знаходиться у верхньому лівому куті екрана. Для здійснення пошуку необхідно обрати тип пошуку «Google/HERE»: 

3cc02480-b5fd-11ea-be3b-79b0de4939e8.png

Скориставшись полем «Пошук», можна знайти потрібний об’єкт за його адрескою, назвою, кадастровим номером або координатами. Для розширення можливостей пошуку є можливість обрати джерело отримання географічно-просторових даних, а саме:
  1. Google. Дані будуть отримані з картографічних сервісів компанії Google LLC, в першу чергу – Google Maps.
  2. Адресний реєстр. Дані будуть отримуватися з Адресного реєстру (за його наявності).
  3. Кадастрова карта. В якості джерела для пошуку інформації виступатиме Публічна кадастрова карта України.

Що таке шари карти та які переваги надає їх використання?

Шар карти – це механізм, що використовується для відображення географічних наборів даних безпосередньо на інтерактивній карті. Тобто, при активації того чи іншого шару, Ви вирішуєте, які саме дані будуть відображені на мапі у вигляді різних символів та текстових написів. Використання шарів дозволяє максимально швидко та зручно знайти потрібні об’єкти на інтерактивній карті та продивитися їх основні властивості.

Як обрати та активувати потрібний шар?

Для цього необхідно скористатися інструментом «Набір шарів», що виглядає наступним чином: 

eff537c0-b5fd-11ea-be3b-79b0de4939e8.png

Щоб обрати потрібний шар потрібно на клавішу «Шари», після чого з’явиться додаткове вікно:

1162f500-b5fe-11ea-be3b-79b0de4939e8.png

Тепер ми можемо обрати будь-який з шарів. Для пошуку потрібного шару можна використати повзунок справа чи поле «Пошук по шарам». Наприклад, ми вирішили обрати групу шарів «Освіта», що містить відповідні шари: 

0c292620-b600-11ea-be3b-79b0de4939e8.png

Для того аби відобразити потрібний шар на мапі необхідно натиснути на символ  b4afeb50-b5fe-11ea-be3b-79b0de4939e8.png, що знаходиться зліва від назви, після чого цей шар буде активовано на мапі:

c1f0dd10-b5fe-11ea-be3b-79b0de4939e8.png


При натисканні на той чи інший об’єкт на мапі з’являється інформаційне вікно, яке містить текстовий опис об’єкту та його характеристики. Перелік та тип атрибутивних даних буде залежати від типу об’єкту, що розглядається:

e2e328c0-b5fe-11ea-be3b-79b0de4939e8.png

Ще одна перевага інтерактивної карти – це можливість використовувати одразу безліч шарів одночасно. Це дає змогу отримувати максимум корисної інформації для її подальшого використання в різних напрямках діяльності.